יום רביעי, 22 בדצמבר 2021

ריטריט בפארוס - יוון. 13-19 במאי 2022

 

שבוע ריטריט במרכז ט'אוס

באי פארוס, יוון 13 - 19 במאי 2022

עם כל הבלבול והחששות אנחנו לא מוותרים על החלומות!

באביב נצא לחגוג את החופש המחודש בריטריט של שבוע במרכז המדיטציה הקסום ט'אוס באי היווני פארוס.

מרכז ט'אוס שוכן על גבעה יפהפיה, ממנה נשקף הים סביב סביב. באולם המדיטציה המרווח והמושקע נתרגל מדי יום, בשילוב עם הליכות, תרגול יוגה ועוד. את הארוחות נאכל במסעדה התאילנדית הטבעונית שבמרכז. נלון באחד המלונות בכפר הסמוך, מרחק עשרים דקות הליכה נעימה מהמרכז.


שימו לב – למרות התנאים המפנקים, מדובר בריטריט לכל דבר – שתיקה מלאה, ללא טלפונים וסדר יום מלא בתרגול ולימוד.

ההרשמה כרגע היא ברמת הצהרת כוונות בלבד, ואינה מחייבת אתכם לדבר. עם זאת, אשמח אם תרשמו רק אם אתם רציניים בכוונתכם לצאת, כדי שאוכל להעריך את גודל הקבוצה. ברגע שיתברר אם יש לנו מספיק נרשמים לצאת לדרך, נעבור לשלב המעשי של רכישת כרטיסי טיסה. כמובן שאנחנו לוקחים בחשבון את חוסר הודאות השורר בכל, ואם לא יתאפשר לנסוע בסופו של דבר לא תחויבו בדבר. למי מיועדת הנסיעה?

כרגע ההרשמה פתוחה לכל החברות והחברים בקבוצות המדיטציה שאני מלמד, ובתכניות שותפים למסע ונלנדה. אם לא יהיו מספיק משתתפים מקרב קבוצה זו ייתכן שאפתח את ההרשמה למתרגלים ותיקים נוספים.

עלות

עלות הנסיעה נחלקת לשלושה חלקים:

עם ההרשמה בפועל נאסוף סכום של 1500 ש"ח במזומן עבור ההוצאות המקדמיות.

החלק השני של העלות עומד כרגע על בין 680 אירו (בחדר זוגי) ל 750 אירו (בחדר יחיד) שישולמו באירו מזומן עם ההגעה לפארוס. העלות כוללת את כל הארוחות במרכז טאו'ס, כמצוין למעלה, את השימוש במרכז ובאולם, את הלינה בחדרים, הסעות וכן את עלות ההדרכה

העלות אינה כוללת את מחיר הטיסה (העומד נכון לרגע זה על סביבות ה 300 אירו, אבל בהחלט עלול לעלות), את הארוחות שנאכל יחד או בנפרד בכפר, וכל תוספת אחרת

העלות כוללת תשלום עבור ההוראה ולא תאסף דאנה נוספת בסוף הריטריט.

שימו לב – ייתכנו שינויים קטנים בעלויות מכיוון שכרגע, בשל הנסיבות, קשה לקבל מחירים מדויקים. אבל נדמה שזה צריך להיות תחום המחירים.

תשלום:

התשלום ייאסף בשני שלבים. עם ההרשמה נאסוף סכום של 1500 ש"ח במזומן. את שאר הסכום תשלמו באירו במזומן ברגע שנגיע למרכז טאו'ס בפארוס

כרטיס טיסה:

לאחר הרשמתכם, וברגע שיוחלט שהנסיעה אכן מתאפשרת ויוצאים לדרך, ניצור עימכם קשר ונמסור לכם פרטים על הטיסות. בתיאום איתנו תרכשו את כרטיסי הטיסה. מחיר הכרטיס עולה ככל שמתקרבים למועד הטיסה.

ביטולים:

כל ביטול עד שבועיים לפני הנסיעה יאפשר לנו להחזיר החזר כספי מלא. במקרה של ביטול במהלך השבועיים האחרונים לפני הנסיעה נעשה כל מאמץ להחזיר סכום מקסימלי, אך לא נוכל להתחייב להחזר מלא. כאמור - אם נאלץ לבטל בשל מגבלות קורונה בכל מקרה לא תהיה עלות לביטול. 

 

חדרי אירוח

נעשה מאמץ לרכז השנה את כל החדרים במלון מרגריטה. אם יהיה צורך בחדרים נוספים נעדכן לגבי האפשרויות והעלויות. הנה לינק לאתר המלון: https://www.margaritastudios.com/hotel-hotel-at-a-glance.html

שהינו במרגריטה בנסיעות האחרונות לפארוס, נהננו מהחדרים הנוחים, מהאירוח המקסים ומהארוחות הטעימות.

הרשמה (כאמור – טופס הצהרת כוונות):


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה