יום שישי, 26 בינואר 2018

מות חכם - סדנת סוף שבוע עם סטיבן ג'נקינסון | 13-14 באפריל | נווה שלום

מות חכם - מניפסט לשפיות ונשמה

"Die wise: A Manifesto for Sanity and Soul"

סדנת סוף שבוע עם סטיבן ג'נקינסון
למעבר לתכנית הביקור המלאה לחצו כאן
13 - 14 באפריל | 10:00 - 17:00 | אוהל הכנסים בנווה שלום
סדנה ללא לינה, עם אפשרות לינה וארוחות למעוניינים

על הסדנה:


מיתה טובה איננה עוסקת בעניין שלי בהארה, ואיננה שאלה של העדפה אישית. מיתה טובה חייבת להפוך למחויבות שהאנשים החיים את חייהם, ואלו הגוססים, חבים אחד לשני, ולדורות הבאים. "מות חכם" מלמד את מיומנות המיתה. מיומנות שיש לרכוש היטב ולעומק במהלך החיים. זו איננה אסטרטגיה בת שבעה שלבים להתמודדות, וגם לא דרך התחמקות מטראומה או צער. "מות חכם" מיועד לכל אלו אשר אף על פי כן ולמרות הכול לא יגיעו לחיי נצח. המיתה איננה סוף החכמה, והחכמה אינה מבוזבזת בשל המיתה. המיתה יכולה להיות וחייבת להיות הביטוי וההתגלמות המלאה של כל מה שלמדת בחייך. זוהי חובה מוסרית למות טוב. אם אתה אוהב מישהו, אם אכפת לך מהעולם שיבוא אחריך, אם אתה רוצה שייחסך מאחרים הטירוף שראו עינייך, אתה חייב למות חכם.

במהלך הסדנה ילמד ג'נקינסון פעמיים בכל יום. הוא ילמד באנגלית כמובן, והאנגלית שלו גבוהה ולעתים פרובוקטיבית. למעוניינים נציע תרגום סימולטני לעברית באזניות (תמורת תשלום נוסף לכיסוי עלויות)


במתחם הסדנה תהיה פינת קפה ועוגיות. המעוניינים לרכוש ארוחות צהריים בשישי ובשבת יכולים לעשות זאת. הארוחות הצמחוניות יוגשו בחדר האוכל של המלון, מרחק 2 דקות הליכה מהאוהל. 

הסדנה מוצעת ללא לינה. ההתכנסות היא ב 09:00 בשישי, או 09:30 בשבת, והפיזור לא יאוחר מ 17:00. 
הגרים רחוק, המעוניינים לשמור שבת, או כל מי שרוצה, יכול למהר ולהזמין חדר. ברשותנו מלאי מוגבל מאד של חדרים, שיימסר על בסיס ראשון מבקש ראשון מקבל. ניתן להזמין חדר יחיד, ניתן להזמין חדר זוגי (בתנאי שתיאמתם מראש בן / בת זוג לחדר, והזמנתם במקביל), וניתן לבקש מיטה בחדר משותף (של ארבע/ה אנשים). המזמינים חדר יקבלו גם ארוחת ערב בשישי, וכמובן ארוחת בקר בשבת. 

לו"ז:

יום שישי ה 13 לאפריל
פתיחת הרשמה בשעה 09:00. סיום הרשמה בשעה 09:45
שיעור ראשון 10:00 – 12:00(לא תתאפשר כניסה לאחר השעה 09:45!)
שיעור שני 15:00 – 17:00

שבת ה 14 באפריל
התכנסות 09:30 (לא תתאפשר כניסה לאחר השעה 09:45!)
שיעור ראשון 10:00 – 12:00
שיעור שני 15:00 – 17:00

עלות: 

מחיר ההשתתפות בסדנה הינו 680 ₪
לרכישת כרטיס לסדנה ללא לינה וארוחות לחצו כאן

מלגות - חשוב לנו שאיש לא יימנע מלהגיע לסדנה בשל עניין כלכלי. אי לכך, ניתן לפנות אלינו במייל ולבקש מלגה תמורת סיוע בהכנות, או במהלך הסדנה. מספר המלגות שנוכל להציע תלוי בכמות המשתתפים הסופית. אנא אל תהססו או תתביישו לפנות ל jenkinsoninisrael@gmail.com

ארוחות:

ארוחות צהריים - ניתן להזמין ארוחות צהריים צמחוניות בימי שישי ושבת. עלות הארוחות 140 ש"ח
לרכישת כרטיס לסדנה + ארוחות צהריים (ללא לינה) לחצו כאן

לינה:

חדרים - למעוניינים יש מספר קטן של חדרים. ניתן להזמין, בתלות בזמינות, חדר יחיד, חדר זוגי, או מיטה בחדר של ארבע/ה. (כאשר יגמרו החדרים נוריד את האפשרות לשלם עבורם)

עלות לחדר יחיד, כולל ארוחת צמחוניות בשישי צהריים וערב, ובקר וצהריים בשבת – 1305 ש"ח
לרכישת כרטיס לסדנה + חדר יחיד (כולל ארוחות) לחצו כאן

עלות לאדם חדר זוגי, כולל ארוחת צמחוניות בשישי צהריים וערב, ובקר וצהריים בשבת (יש לשלוח אלינו מייל ולציין מיהו בן / בת הזוג שלכם לחדר. ההזמנה תלויה בתשלום של שני השותפים לחדר) -  1140 ש"ח
לרכישת כרטיס לסדנה + מיטה בחדר זוגי (כולל ארוחות) לחצו כאן

עלות למיטה בחדר של ארבע/ה, כולל ארוחת צמחוניות בשישי צהריים וערב, ובקר וצהריים בשבת. (יש לכתוב לנו עם הבקשה ללינה משותפת, ואנחנו נצוות יחד ארבע נשים או ארבעה גברים, ונפתח חדר משותף ברגע שיהיו מספיק שותפים. כשייפתח החדר, ניצור עמכם קשר להעברת התשלום לחדר) – 1070 ש"ח
לרכישת כרטיס לסדנה + מיטה בחדר של ארבע/ה (כולל ארוחות)  יש לשלוח אלינו מייל לכתובת jenkinsoninisrael@gmail.com

אזניות לתרגום סימולטני -  ניתן יהיה לשכור אזניות לצורך תרגום סימולטני לעברית. עלות השכירה תעמוד על כ 40 ₪ ליום (מחיר סופי תלוי בכמות האזניות שתוזמנה). את התשלום נגבה במזומן עם חלוקת האזניות

הגעה:

אוהל הכינוסים נמצא קרוב לכניסה לישוב נווה שלום. בכניסה לישוב יש מרחב חניה (משמאל, בכורכר). יש לחנות שם, ולעלות ברגל בכביש מרחק קצר עד האוהל. 

הערות הצעות ובקשות:
ניתן לשלוח אלינו למייל jenkinsoninisrael@gmail.com ונחזור אליכם במהירות האפשרית. 
להתראות, צוות הביקור

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה