יום שני, 6 באפריל 2020

מפחד להזדמנות שלושה ימי תרגול 9-11 באפריל, בזום


הפחד כהזדמנות לשחרור
איך חונים ליד החומה
ומתמקמים בנקודה הרכה?
קורס בן 3 ימים בזום, שני מפגשים בני שעתיים בכל יום
מחמישי ה 9 באפריל ועד שבת ה 11 באפריל
בין השעות 11:00 – 13:00, ו 16:00 – 18:00
                                  לינק להצטרפות לכל המפגשים 
(לינק חדש לשישי ושבת)
אם יש צורך בסיסמא: 00000
ימים טרופים אלו שאנחנו עוברים ספוגים באווירה של פחד ודאגה. החששות הן ברמה הבריאותית, הכלכלית, הפוליטית, והן מתמקדות בעצמנו, ביקירנו ובעולם באופן כללי.
"אם תוכלו להתאמן גם כאשר אתם מוטרדים, הרי שאתם מאומנים כהלכה" – אומר אחד המשפטים מהטקסט "שבע הנקודות להתמרת התודעה". האם אנו מאומנים כהלכה? האם נוכל ללמוד להשתמש בדאגות ובחששות, ואפילו בחרדות שלנו, כדי שיכוונו אותנו לנתיב ההתעוררות?
בסוף השבוע הזה נקדיש את הלימוד לקו המחבר בין הפחדים שלנו לבין ההצמדויות וההאחזויות שמהוות את מקור כל הסבל שלנו. ננסה ללמוד איך להקשיב לפחד, איך לאפשר לו לרכך את ליבנו, ואיך ללמוד ממנו ממה עלינו להרפות, ומה עלינו לשחרר.

חמישי ה 9 באפריל

מפגש ראשון בשעה 11:00

הקלטת המפגש (תקף לשישה ימים): 
https://jumbomail.me/j/Yad2lCyML0C4x20


מפגש שני בשעה 16:00
הקלטת המפגש (תקף לשישה ימים): 
https://jumbomail.me/j/4MJc2FVaK0GQePC


שישי ה 10 באפריל

מפגש שלישי בשעה 11:00
הקלטת המפגש השלישי

מפגש רביעי בשעה 16:00

הקלטת המפגש הרביעי
https://jumbomail.me/j/1JtKIFNL0kWP9et

שבת ה 11 באפריל


מפגש חמישי בשעה 11:00
הקלטת המפגש החמישי
https://jumbomail.me/j/81BF78xXjESU-_3


מפגש שישי בשעה 16:00
לינק להקלטה (קולית בלבד, בגלל תקלה)
https://jumbomail.me/j/o7CxWJ6bBEa3T0o


                                 לינק להצטרפות לכל המפגשים

כל מפגש יארך בין כשעתיים


למי מתאים?

המפגשים מתאימים לכל מי שיש לו רקע כלשהו בלימודי בודהיזם, ומרגיש נוח בהעמקה בתפיסת העולם הבודהיסטית, כמו גם בתרגול המדיטציה הבודהיסטית. ההמלצה היא לנסות לעקוב אחר כל המפגשים. בהחלט יהיה תוכן שיבנה ממפגש למפגש. עם זאת, אפשר להצטרף גם באופן נפרד לכל אחד מהמפגשים. 


שימו לב - ההצטרפות למפגש מותנית בהפעלת המצלמה! לא פשוט לייצר אווירת סנגהה ותחושה של תרגול משותף בצורה וירטואלית שכזו. מה שתומך בכך זו האפשרות לראות את חברי המתרגלים משקיעים מאמץ נלהב יושבים קשובים, ומתרגלים. החיבור הזה נפרם כאשר אנחנו יושבים מול "קוביות שחורות" (כך נראה השם שלכם כאשר אינכם מחוברים למצלמה). 


תנאי נוסף הוא הצטרפות למהלך כל המפגש. אנא פנו את כל השעתיים, והצטרפו אלינו. שוב - זה פורם את תחושת החברותא כאשר אנשים מצטרפים מאוחר או עוזבים מוקדם את החדר הוירטואלי. 


לפני תחילת המפגש אנא מצאו לכם פינה שקטה ונוחה לשבת בה. הכינו לעצמכם כוס תה / קפה, ומחברת אם אתם חפצים לסכם. נתקו את הטלפונים, וסכמו עם יושבי הבית שיסתדרו במידת האפשר בלעדיכם לאורך המפגש כולו. 


כל מפגש יכלול זמן לימוד, וזמן תרגול בישיבה. אתם מוזמנים מאד להמשיך את התרגול בבית בין המפגשים, ולהפוך את סוף השבוע לזמן משמעותי של תרגול. 


במהלך המפגשים ניתן יהיה לשאול שאלות רק באמצעות הצ'אט, ובצורה מוגבלת בלבד, כדי לאפשר זרימה של השיעור. אנסה לייחד זמן של שאלות ותשובות בחלק מוגדר של המפגש. 


מי שמתקשה להתחבר מהמחשב או הנייד יכול להתחבר טלפונית. מתקשרים למספר 03-9786688

ומכניסים את הפרטים האלו:

Meetin ID: 493 007 215

סיסמא - 00000

דאנה - מי שירצה מוזמן בסוף המפגש/ים להעביר דאנה ב PayBox (לטלפון 050-6868331), או בהעברה בנקאית (לבעז עמיחי, בנק הפועלים, סניף 784, חשבון 129193). נא לא להעביר לביט, החשבון נסגר. אנא מכם - אלו ימים של מצוקה כלכלית עבור רבים מאיתנו. ודאו שאתם מעבירים סכום שאינו מכביד עליכם. מטרת המפגשים היא להקל על ההתמודדות, לא להכביד עוד.


אשמח מאד לפגוש אתכם, בעזאין תגובות:

הוסף רשומת תגובה